1999 yılından beri, hizmetleriyle sektörde faaliyet gösteren Cahit Kaya A.Ş., sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimiyle, kendine özgü tasarımları ve ses getiren projeleri ile Alaçatı’ya değer katmaya devam etmektedir.

Başta Çeşme-Alaçatı olmak üzere, Ege Bölgesi’nde faaliyetlerine devam eden Cahit Kaya A.Ş., modern, estetik ve güvenli konut anlayışıyla, her detayın titizlikle düşünüldüğü yaşayan mekânlar yaratmaktadır.

Her geçen gün iş hacmini artırmakta, kendi standartlarını korumak ve geliştirmek adına gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, değişen sektörel koşullara uygun butik projeler ortaya koymaktadır.

Çevresel özellikler, doğal doku, sosyal olanaklar, yapısal ve teknolojik altyapı gibi tüm detayları düşünerek hazırladığı projeleriyle, nezih bir çevrede, konforlu, seçkin ve müstakil bir yaşam olanağı sağlamaktadır.

Her müşterisiyle satış sonrası iletişimini sürdürmekte, inşa ettiği konutun bir yaşam alanına dönüşme sürecini yakından takip ederek, hiçbir sorun yaşanmaması adına tüm imkânlarını kullanmaktadır.

Konfor ve güvenliği teknolojiyle; kaliteli malzeme ve işçiliği estetikle buluşturan projelerini oldukça ekonomik bir biçimde satışa sunması, yaşayan, prestijli konutlar yaratma konusundaki bilgi, beceri ve planlama yeteneğinden ileri gelmektedir.

Profesyonel teknik ekibi ve güvenilir çözüm ortaklarıyla birlikte, tüm projelerini eksiksiz bir şekilde tamamlamakta; her zaman farklı ve kalıcı olmak adına koruduğu ilkeleri doğrultusunda ve işine olan bağlılığıyla yoluna devam etmektedir.